Alma 2011 - Turneu la Fagaras
Data 25-02-2019 23:02

Duminica, 24 februarie, Alma 2011 a participat cu 2 echipe (Albastru si Galben) la un turneu sub forma de jocuri amicale la Fagaras, obtinand urmatoarele rezultate:

Alma Albastru 2-1 Interstar
Alma Galben 8-0 CSM Fagaras
Alma Albastru 0-0 CSM Fagaras
Alma Galben 2-0 Sc. Fotbal Adrian Demian
Alma Albastru 0-2 Sc. Fotbal Adrian Demian
Alma Galben 2-0 Corona Brasov
Alma Albastru 1-3 Corona Brasov
Alma Galben 5-1 Interstar

Bogdan Piko - antrenor: "Am participat cu 2 echipe la acest turneu amical. Sunt multumit de jocul copiilor, au avut o evolutie foarte buna si consider ca suntem pe drumul cel bun. Multumesc domnului Marian Margarit pentru invitatie, parintilor care ne sustin neconditionat si nu in ultimul rand firmei Tracter pentru echipamentul de joc". 

 
Galerie