Alma 2011 la Turneul international Stelele Viitorului - Bucuresti
Data 25-04-2019 15:30

In perioada 22-24 aprilie a participat la cel mai puternic turneu international rezervat copiilor la Stelele Viitorului Bucuresti in complexul stadionului National Arena. La acest turneu au fost prezente echipa ca si FCSB, Dinamo Bucuresti, Rapid Bucuresti, CSU Craiova, FC Voluntari alaturi de alte academii puternice din tara cat si din Grecia.

Bogdan Piko - antrenor: "Am avut parte de 3 zile cu jocuri foarte grele, am intalnit adversari foarte puternici. Sunt mandru de piticii mei , inca odata s-au ridicat la nivelul competitiei chiar daca de data aceasta nu am reusit sa terminam pe podium. La acest turneu am castigat doua jocuri cu 3-0 si 8-0 si am pierdut doua jocuri cu 2-0 si 5-4.

Multumesc organizatorilor pentru invitatie si conditiile foarte bune si nu in ultimul rand parintilor pentru sustinere!

Doresc de asemenea sa urez Paste fericit tuturor!
"

Galerie